dividerآرشیو اخبارdividerاپل: بزودی کار نکردن Face ID بعد از تعویض ال سی دی های آیفون 13 را برطرف میکنیم.
اپل: بزودی کار نکردن Face ID بعد از تعویض ال سی دی های آیفون 13 را برطرف میکنیم.

اپل به The Verge گفته است که چند روز پس از آن که گزارش iFixit در مورد این مشکل و تأثیر آن در بازار توجه رسانه ها را به خود جلب کرد، به روز رسانی نرم افزاری را برای کارکرد Face ID پس از تعویض ال سی دی آیفون 13 و برای تعمیرکاران مبتدی منتشر خواهد کرد. این تمام چیزیست که ما میدانیم. این که آیا اپل قصد داشت این اصلاح را انجام دهد یا در حال تلاش برای یک موضع جدید در مورد تسلط بر تعمیر بود، ما هرگز نمی دانیم.

اپل به The Verge گفته است که چند روز پس از آن که گزارش iFixit در مورد این مشکل و تأثیر آن در بازار توجه رسانه ها را به خود جلب کرد، به روز رسانی نرم افزاری را برای کارکرد Face ID پس از تعویض ال سی دی آیفون 13 و برای تعمیرکاران مبتدی منتشر خواهد کرد. این تمام چیزیست که ما میدانیم. این که آیا اپل قصد داشت این اصلاح را انجام دهد یا در حال تلاش برای یک موضع جدید در مورد تسلط بر تعمیر بود، ما هرگز نمی دانیم.

اپل نگفت چه زمانی به‌روزرسانی نرم‌افزار وارد می‌شود. و این شرکت هیچ توضیحی درباره ی اینکه چرا با اینکه فلت FaceID با ال سی دی جدا است،پس از تعویض ال سی دی FaceID از کار می افتد نداد. اگر واقعا توجه رسانه ها و و مخالفت های عمومی اپل را وادار به این کند که دست از این موضع بکشد می تواند یک انقلابی در روند انحصاری بودن تعمیرات ایجاد کند و به یک روز بیاد ماندنی بجا بگذارد. 

منبع :APPLE

شرکت پرشین موبایل
در عصری که به عصر ارتباطات یاد میشود، استفاده از موبایل دیگر یک امر عادی به حساب نمی آید و به یکی از ضروری ترین ملزومات زندگی ما تبدیل شده است. با این حال در صورت خرابی موبایل، دیگر نمیتوان گوشی خود را به دست هر تعمیرکاری سپرد و حتما باید  متخصصین ماهر و متعهد گوشی شما را تعمیر کنند. مفتخر هستیم با بهترین متخصصین با مدارک معتبر بین المللی در این حوضه در خدمت شما هستیم.

 

© تمامی حقوق برای شرکت پرشین موبایل محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک