dividerآرشیو اخبارdividerدوره های آموزش خصوصی تعمیرات تخصصی
دوره های آموزش خصوصی تعمیرات تخصصی

علاقه مندان به یادگیری تعمیرات تخصصی و فوق تخصصی تعمیرات موبایل میتوانند با شرکت در دوره های آموزشی ما به یک تعمیرکار ماهر و آماده ورود به بازار کار تبدیل شوند.

تعمیرات موبایل یکی از محبوب ترین و پردرآمدترین مهارت های فنی در دنیا محسوب می شود، ازین رو یادگیری اصولی و صحیح تعمیرات موبایل برای علاقه مندان به این حرفه یک امر مهم می باشد.

پرشین موبایل با 10 سال سابقه درخشان در ضمینه بازار تعمیرات تخصصی موبایل، به جرات یکی از بهترین مراکز آموزش تعمیرات تخصصی موبایل در ایران می باشد. برای اطمینان خاطر شما عزیزان تمامی دوره های آموزشی این مجموعه دارای یک سال پشتیبانی فنی و ضمانت آموزش کامل دوره ی مذکور می باشد. دوره های پرشین موبایل شامل دوره های خصوصی و نیمه خصوصی در محیطی کاملا تعمیراتی با دستگاه های حرفه ای و روز دنیا می باشد که کارآموزان گرامی علاوه بر آموزش تعمیرات، مهارت چگونگی بازاریابی و کسب مشتری را نیز فرا میگیرند.

 

جهت توضیحات تکمیلی و مشاوره می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید: 

021-46131682   امور آموزشی

منبع :persianmobile.ir

شرکت پرشین موبایل
در عصری که به عصر ارتباطات یاد میشود، استفاده از موبایل دیگر یک امر عادی به حساب نمی آید و به یکی از ضروری ترین ملزومات زندگی ما تبدیل شده است. با این حال در صورت خرابی موبایل، دیگر نمیتوان گوشی خود را به دست هر تعمیرکاری سپرد و حتما باید  متخصصین ماهر و متعهد گوشی شما را تعمیر کنند. مفتخر هستیم با بهترین متخصصین با مدارک معتبر بین المللی در این حوضه در خدمت شما هستیم.

 

© تمامی حقوق برای شرکت پرشین موبایل محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک